A smyčec: dokázali jsme, že to dokážeme
Další díl seriálu Bylo-nebylo. A mnohé napovídají úvodní slova: Dokázali jsme, že to dokážeme. Začínáme znovu jak nejlépe jsme se to naučili: SAMIZDATEM. I tento svazek jako řada předchozích analyzuje probíhající události, na něž bychom nejraději zapomněli, ale které jsou natrvalo svázány v souvislé řadě kritických studií.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!