Amerikou s prázdnou kapsou
.....Nebudu nic zatajovat a na pichlavé trní nebudu věšet papírové růžičky. Čtyřikrát jsem plul do Ameriky, poprvé na léta hned po světové válce jednou do Ásie a dvakrát do Afriky. Budu Vám vyprávět o životě v pampách v jižních mořích i v tropických pralesích, jaký opravdu je, a budu rád, zasmějete-li se trochu a bude Vám z toho jen hrst zkušeností na prospěch. ALAN
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!