Aš 1945
Toto město bylo prvním, které americká armáda na území předválečné ČSR dobyla, a to symbolicky – již 20. dubna 1945, v den Hitlerových narozenin. V německých plánech se mělo totiž stát nedobytnou baštou. Poutavé vylíčení pouličního boje ve vzpomínkách jednoho z přímých účastníků – velitele americké jednotky.
Bohatá fotopříloha.
Bohatá fotopříloha.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!