B-25 Mitchell
North American B-25 Mitchell byl americký bombardovací letoun, používaný během 2. světové války. Je pojmenovám po generálovi amerického letectva William "Billy" Mitchellovi, který se ve dvacátých letech i proti vůli svých některých nadřízených vehementně zastával letecké techniky.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!