Bebíčko
Au revoir, Bobo!
Kamilce se stala nejhorší věc na světě – má bebíčko! Ještě štěstí, že jsou tady maminka, tatínek a věrní kamarádi. Krásná obrázková knížka o tom, že žádná bolest netrvá věčně a že láska, smích a pohlazení dělají zázraky.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!