Bylo hůř a lidi nechválili
Co si slibuji od vydání této knížky? Chce čtenářům přinést trochu zábavy, kousek nedávné minulosti, ale hlavně snůšku veselosti, zapomnění denních strastí a ukrácení dlouhé chvíle a hrozící nudy. Splní-li se mé přání, bude to radostnou odměnou pisateli těchto poudaček
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!