Cestou ...
Přicházím do věku, kdy je třeba se ohlédnout za svým životem. Snažila jsem se své vzpomínky napsat formou krátkých povídek. Co na tom, že některé věci si musím domyslet a jména lidí jsou většinou změněná.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!