Člověk a mikroby
Nových nemocí přibývá a staré jsou čím dál agresivnější.Odkud se ty nemoci berou?Proč nás staré známé infekce napadají smrtelně změněné?A proč právě dnes?Na tyto otázky zde najdete odpovědi.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!