Čtyřmi kontinenty
Autor je botanikem a vášnivým entomologem, v knize popisuje nejen své dětství, ale i časté cesty do zahraničí za totalitního režimu. Navštívil nejen státy bývalého SSSR, ale i Brazílii a Africké státy, z těchto cest uvádí zajímavé zážitky a poznatky o rostlinách a broucích, které nasbíral. Tištěno na křídovém papíře, doplněno barevnými fotografiemi.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!