Deník, který jsem si (radši) nepsal
Možná, že se o tom psychiatři ještě nedozvěděli, ale existují i krize třicátníků. Zvlášť, pokud jsou svobodní, celkem úspěšní a dostatečně inteligentní...
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!