Dominiko, žádný strach!
Když se ocitne dosud naprosto zdravý človíček náhle v nemocnici, je to pro něho většinou velmi nepříjemná zkušenost. Pobyt v nemocnici, ať se ho snaží rodiče, lékaři i sestřičky sebevíc zpříjemnit a zkrátit, bývá pro dítě stresující... A když se ještě přidají rodinné trable, není už vůbec o co stát.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!