Dům
Secesní dům vypráví příběh o lidech, kteří ho postavili na začátku 20. století a žili v něm do konce první světové války. I o dalších dvou rodinách, které ho postupně obývaly až do srpna 1968.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!