Neboj se, vždyť máš česnek
Emil si vždycky myslel, že nemá žádnou babičku ani dědečka. O prázdninách se nudí na sídlišti. To všechno se má změnit, když přijde pohled z Hrobu. Píšou mu jeho dlouho zamlčovaní prarodiče a zvou ho k sobě. Emila čekají zatím ty nejdobrodružnější prázdniny v životě. Babička s dědou žijí a pracují… na hřbitově. Mají obrovského bernardýna a od rána do večera jedí česnek. Proč, to Emil brzy zjistí – na hřbitově se ukrývá rodinka vyhládlých upírů. V boji s nimi Emil zažije nejednu horkou chvilku. Všechno dobře končí, ale vlastně teprve začíná. Emil je živý a upíři nejsou mrtví…
Série: Emil a upíři
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!