Eutanazie: Má každý právo na smrt?
Docteur, rendez-moi ma liberté
Umírání někdy trvá velmi dlouho. Belgický lékař Yves de Locht se s umírajícími pacienty setkává neustále a trpícím umožňuje volbu důstojného odchodu. Kniha vybízí k otevřené diskuzi, zda je dobré legalizovat dobrovolnou smrt nebo je její uzákonění až příliš nebezpečné. Skutečně by měl mít každý člověk právo na smrt?
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!