Finále
Dívčí román. Hlavní hrdinka knížky je patnáctiletá Ondřejka, která miluje gymnastiku, nejde jí matematika a touží se stát učitelkou.... Poselství knížky je asi v tom smyslu, že každý malér, každé selhání v životě se dá vždy nějak napravit nebo vyřešit a člověk musí o to, oč stojí bojovat, ale jen férovými prostředky...
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!