Františku, děkujeme za vše, co jsme skrze Tebe dostali!
Poděkování plzeňské diecéze za dosavadní působení odstupujícího biskupa Františka Radkovského. Respondenti vzpomínají na společně prožité chvíle s biskupem, děkují a přejí vše dobré v další cestě životem.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!