Hradská 56
Keď som v máji 2021 začal písať knihu Hradská 56, mal som dilemu či ju nám písať v prvej alebo v druhej osobe a tak som poprosil o pomoc pána Lasicu a on mi povedal nech mu donesiem 30 strán napísaných v dvoch verziách, prečítal si to, doniesol naspäť, poklepal prstom po jednej kôpke a povedal: „Mne sa to páči takto, a čo vám na to povedia ostatní, to vám môže byť jedno…“ Typický Milan Lasica. Bolo to v prvej osobe a tak dúfam že sa to „takto“ bude páčiť aj vám.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!