Jak se Micka polepšila
Byla jednou jedna kočka, bílá, jak sněhová vločka,
ale zlá a lakomá.
Když si třeba všimla sestry, že si váže šátek pestrý,
hned se ptala -Co to má?!
ale zlá a lakomá.
Když si třeba všimla sestry, že si váže šátek pestrý,
hned se ptala -Co to má?!
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!