Jak to bylo
Poměrně objektivní, svěží a lehce přelétavé vyprávění šachového velmistra a výborného šachového teoretika Luďka Pachmana. Autor vzpomíná na své dětství, cestu k šachovnici, zajímavé turnaje, na zaměstnání v odborech i práci politickou. Mnohem více se v druhé části knihy věnuje dramatickým událostem po srpnu roku 1968, svému věznění a odchodu do Německa v r. 1972.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!