Jak to bylo s Nebojsou
"Píšete také pod pseudonymem Bořivoj Nebojsa. Jak vznikl a které knížky byly pod tímto jménem vydány? --
Tohle všechno popisuju v brožurce Jak to bylo s Nebojsou. Tu jsem si sám financoval a napsal jsem ji proto, abych odpověděl těm zuřivým bojovníkům za svobodu na ty jejich řeči, které o mně pouštěli do novin." (http://zdarskevrchy.cz)
Tohle všechno popisuju v brožurce Jak to bylo s Nebojsou. Tu jsem si sám financoval a napsal jsem ji proto, abych odpověděl těm zuřivým bojovníkům za svobodu na ty jejich řeči, které o mně pouštěli do novin." (http://zdarskevrchy.cz)
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!