Je smrt jako duha?
Er døden en regnbue?
Emilce se nelíbí Smrt, která si přichází odvést její babičku. Nikomu z nás se nelíbí, nikdo s ní nechceme jít. A Smrti se zas nelíbí, že když zahlédneme světlo z krásné zahrady, utečeme jí za ním. A ona se s námi tolik natrápila… Knížka dánské spisovatelky klade se srdnatou Emilkou otázky, které si (nejen) děti kladou, a odpovídá na ně něžně i otevřeně zároveň, nenabízí recept, neničí tajemství.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!