Jen tak si píšu
Dr. Petr Čornej:... Jsou to krásné, poeticky napsané vzpomínky, navíc nádherně ilustrované.
Dr.Jan Lukeš:...Je to zrovna v téhle době nečekaně povznášející čtení.
Dr.Jan Lukeš:...Je to zrovna v téhle době nečekaně povznášející čtení.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!