Ještě jednou se nebát
Mohla by to být nádherná a klidná životní štace. Mohla, kdyby se parta mladých dokázala jenom kochat nádhernými lesy v Klenovníku a nevšímat si života a problémů. Jenže to většina z nich neumí, brání jim v tom jejich nátura, jejich představy o světě...
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!