Karma a reinkarnace
Karma říká, že to, co se nám děje v přítomnosti, vychází z příčin, jež jsme v minulosti sami uvedli do pohybu, ať už se tak stalo před deseti minutami nebo deseti životy.
Cokoli uděláme, se jednou v rámci uzavřeného kruhu vrátí zpátky k nám.
Cokoli uděláme, se jednou v rámci uzavřeného kruhu vrátí zpátky k nám.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!