Kdo ve stínu čeká na moc
Počátkem devadesátých let se říkalo, že v Československu komunistická strana zmizí sama od sebe. Prý z "biologických" důvodů. Že komunisté a jejich sympatizanti vymřou. Stalo se ale něco jiného. Členů KSČM opravdu ubývá, protože umírají, jenže z masivního kolosu předlistopadového voličstva zbývá ještě hodně. KSČM nemizí, spíše naopak. Objevuje se v pozicích, kdy jako by ji od vstupu do vlády dělil již jen krůček....
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!