Když jsem já sloužil
Když jsem já sloužil, Vdávalo se motovidlo, Šlo děvčátko pro vodu. Dramatisace 3 národních písní pro plošné loutky a maňásky.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!