Kmotra na e-mailu
O prázdninách přišla moje kmotřenka Janička s nápadem: „Budeme si mailovat.“ A začala. Deštivé počasí nám přálo, stránky přibývaly. Jednoho dne jsem se svěřila Janičce, jak ráda bych si takhle povídala i s jinými svými kmotřenci... A zase přišla s nápadem: „No tak můžeme z toho, o čem si píšeme, udělat knížku a dáš jim ji.“ Nasadila mi brouka do hlavy. A pak jsem si dodala odvahy a poslala ukázku naší korespondence do Karmelitánského nakladatelství. Výsledek je tato kniha.
(Marie Svatošová)
(Marie Svatošová)
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!