Kořist
Bratři Bullockovi byli po smrti. Zůstal po nich pořádný balík a žádný dědic. Proč bych to neměl shrábnout já, dřív než se slétnou ostatní supové?
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!