Lidé na povrchu
románová novela z ostravského regionu, která začíná takto:
-Máme krásný podzim, Uline-
-Viděl jsem dnes děvčata přenášet trávu přes řeku. Volám na ně: hej panenky, smáčíte si sukně, měly byste si je řádně vykasat. Smály se a neobrátily hlavy, dívaly se do vody a něco odpovídaly. Brala to voda, ale myslím, že říkaly něco o mé ženě.
-Máme krásný podzim, Uline-
-Viděl jsem dnes děvčata přenášet trávu přes řeku. Volám na ně: hej panenky, smáčíte si sukně, měly byste si je řádně vykasat. Smály se a neobrátily hlavy, dívaly se do vody a něco odpovídaly. Brala to voda, ale myslím, že říkaly něco o mé ženě.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!