Linda,16 zpěvačka
Linda ráda zpívá, ale většinou jen sama před zrdcadlem, nebo pro kamarádky. Když se na diskotéce objeví soutěž pro mladé talenty, nechá se na účast přemluvit a bude zpívat písničku od celine Dion - My heart will go on. Samozřejmě zvítězí a dostane nabídku na natočení songu u jedné společnosti, ale z toho se nakonec vyklube podvod a o Lindu má zájem jiná nahrávací společnost. U stejné společnosti jsou i Lindiny idolové- její oblíbená skupina ze které se jí nejvíc líbí Benny . Příběh skončí tak že se Linda s Bennym dá dohromady.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!