Logika
Cílem vyučování logice je pěstovat především návyk kontrolovat správnost úsudků (podvědomě si klást otázku: "Je to správný úsudek? Vyplývá závěr z předpokladů?") a dále návyk objasňovat si význam výrazů (podvědomě se ptát: "Má tento výraz přesný význam? Co - přesně vzato - znamená?")
/začátek předmluvy/
/začátek předmluvy/
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!