Máme doma miminko
Pavlík a Štěpánka mají doma čerstvou sestřičku. Maminka ji přikládá k prsu a kojí. Porodní asistentka Andrea odpovídá dětem na spousty otázek a názorně jim vysvětluje, co miminko potřebuje, aby bylo šťastné a spokojené. Malý člověk totiž není jen kojenec, ale i nošenec. Když je u maminky, má pocit jistoty a bezpečí a daleko lépe prospívá. Když je u maminky, je všechno tak, jak má být.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!