Manifesty města Prahy z doby husitské
Pojednání o veřejných listech vydaných Prahou v letech 1420 - 1430, kdy se Praha dostala do čela husitského státu. V příloze je sedm manifestů v původním znění.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!