Modlitba blahoslavené Alžběty od Nejsvětější Trojice
Oh mon Dieu, Trinité que j’adore
Můj Bože v Trojici, Tobě se klaním.
V samotě karmelitánského kláštera v Dijonu napsala v listopadu 1904 sestra Alžběta od Nejsvětější Trojice podivuhodný text, modlitbu k Nejsvětější Trojici, vytrysklou z hlubin její oddané lásky. O tom, jak je toto dílko aktuální i pro nás a právě pro nás, pojednává kniha francouzského teologa.
V samotě karmelitánského kláštera v Dijonu napsala v listopadu 1904 sestra Alžběta od Nejsvětější Trojice podivuhodný text, modlitbu k Nejsvětější Trojici, vytrysklou z hlubin její oddané lásky. O tom, jak je toto dílko aktuální i pro nás a právě pro nás, pojednává kniha francouzského teologa.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!