Moje první pouť
Kniha o mojí pouti do Santiaga. Ušla jsem 324 kilometrů severní cestou- Camino del Norte, šla jsem sama, abych se lépe našla.
Slasti a strasti cesty jsem denně sdílela s rodinou v podobě deníku, ten jsem upravila, přidala jsem ilustrace, informace a kniha byla na světě!
Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jít na pouť, toto je znamení, že to máte udělat!
Nebudete litovat!
Slasti a strasti cesty jsem denně sdílela s rodinou v podobě deníku, ten jsem upravila, přidala jsem ilustrace, informace a kniha byla na světě!
Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jít na pouť, toto je znamení, že to máte udělat!
Nebudete litovat!
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!