Most v zeleném
Publikace známého českého botanika Václava Větvičky se zaměřila na město Most, dříve město vnímané jako špinavé, zašedlé a stále zakryté smogem. Nyní se ovšem začíná proměňovat v město zeleně, a to díky mnohaleté snaze a práci nadšenců, kteří zalesňovali a osazovali místa zcela zničená těžbou, aby nyní viděli, že jejich práce měla smysl. Publikace je tříjazyčná a doplněná množstvím fotografií.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!