Můj dědeček generál
Abych se uvedl: jmenuju se Anton, jinak Antoška, to znamená Toník. Žiju na Sibiři. Dokonce jsem se tady i narodil, takže jsem Sibiřan. Ale nemyslete, že si kvůli tomu honím tričko. Na tom já přece nemám žádnou zásluhu.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!