Můj malý příběh
Kdo by rád nevzpomínal na své dětství? A přece jsou mezi námi lidé, kteří se při vzpomínce na ně zatřesou.
Šli jste někdy tunelem? Všude tma, ale na konci je světlo. Jaroslavě se vedlo podobně. Skutečnost, že se dostala ze tmy na světlo, ji povzbudila, aby ve zkratce napsala svůj životní příběh.
Šli jste někdy tunelem? Všude tma, ale na konci je světlo. Jaroslavě se vedlo podobně. Skutečnost, že se dostala ze tmy na světlo, ji povzbudila, aby ve zkratce napsala svůj životní příběh.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!