Múzy na švestkách
Už jsme se dlouho neviděli. Z maturitního večírku zbyla jen šerpa. Co jsme chtěli?
A stojí to dnes za zmínku?
A stojí to dnes za zmínku?
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!