My jsme Valaši, jedna hospoda. I. díl
Veselé vyprávění z prostředí ještě neprivatizovaných hospod, kde už se podnikalo a nadávalo.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!