Na příjmu...
Již samotný název odhaluje mnohé z obsahu. Kniha přináší různé zkušenosti a zamyšlení, jejichž spojovatelem je právě touha být „na příjmu“. Autor upřímně hledá smysl každodenních okolností a z jeho úvah se dá jasně vycítit osobní vztah s Bohem, který je velmi obohacující a inspirativní.
Martin Uher v knize Na příjmu… seskupuje některé své příspěvky z českého a slovenského časopisu Nové město, které byly v minulých letech zveřejněny, ale i některé, které byly „ještě v šuplíku“. Rozděluje se o ně se čtenáři a nechává tak nahlédnout do svého nitra. Sám autor v úvodu píše: „Toto moje občasné psaní není ani nějaký můj ,koníček‘, moje ,hobby‘, ale je to ,něco‘, o co se snažím dělit s ostatními…“ Čtení této knížky mě inspiruje k tomu, abych se i já snažila mít Boží pohled na různorodé životní situace.
Martin Uher v knize Na příjmu… seskupuje některé své příspěvky z českého a slovenského časopisu Nové město, které byly v minulých letech zveřejněny, ale i některé, které byly „ještě v šuplíku“. Rozděluje se o ně se čtenáři a nechává tak nahlédnout do svého nitra. Sám autor v úvodu píše: „Toto moje občasné psaní není ani nějaký můj ,koníček‘, moje ,hobby‘, ale je to ,něco‘, o co se snažím dělit s ostatními…“ Čtení této knížky mě inspiruje k tomu, abych se i já snažila mít Boží pohled na různorodé životní situace.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!