Na tenkém ledě
Sbírka satirických básní havířovského autora vychází v edici BÁSNÍCI TŘETÍHO TISÍCILETÍ. Básnířka Jana Polcarová z Podbořanska o jeho knize napsala: „Autorovy verše jsou upřímné, rovné, s reálným mužským nadhledem. Zní čestně a čistě. Morální hodnoty jsou jeho poezii vlastní a pohled na svět nepokřivený. Chodí sice po "tenkém ledě", ale s pevnou půdou pod nohama. Má jasno, co je dobré a co ne.“ Básně jsou trefným odrazem české současnosti posledních pěti let.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!