Nad Prahou hořký půlměsíc
Pod tímto názvem vystoupil autor na veřejnost s básněmi, které vznikaly v průběhu let jako vnitřní odezva na citové vztahy, vztahsy v rodině, ale i stesk po domově, které původně vůbec neměl v úmyslu zveřejnit.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!