Návraty do Polynézi: Po Štefánikových stopách
F.Kele a M.Musil boli prví Slováci, ktorí sa podujali ísť v šlapajach Štefánika - ako vedca,, tiež i cestovateľa,, Slováka a cestobežníka. Zámerom dvoch výprav za poznaním do Polynézie, bolo pripomenúť tamojším obyvateľom pôsobenie tejto osobnosti .....
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!