(Ne)obmedzený diktátor
"Povedz mi, prečo vlastne stále píšeš o smutných a bolestných veciach?" - Píšem o tom, čo vidím, - odvetil som, no zamyslel som sa nad tým. Pravdaže, človek by najradšej písal o zázrakoch, splnených želaniach, šťastí, spravodlivosti a o blahobyte. Namiesto toho je nútený kľučkovať medzi dramatickými témami modernej civilizácie, na polceste medzi utajenou skazenosťou, núdzou, bezmocnosťou a medzi ľudskou podlosťou a bezohľadnosťou... Autor
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!