O dalším rozvoji těžkého průmyslu
O důležitosti zvyšování těžby uhlí a produktivity hornické práce, o důvodech pro naši orientaci na budování těžkého průmyslu. Projev na Dni horníků – Dni výstavby Ostravska dne 10. září 1950.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!