O dětské literatuře
Jádrem publikace jsou stati a články, v nichž autor formuluje své stanovisko jak k dílčím otázkám, tak k ucelenému programu dětské literatury. Nově jsou zařazeny dva rozsáhlejší texty, a to stať "O tom, jak jsem se učil psát", jež přináší Gorkého úvahy o smyslu knihy v životě člověka, a referát z prvního sjezdu sovětských spisovatelů v r. 1934, kde jsou mnohé otázky o literatuře sevřeněji a přesněji formulovány.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!