O malém tygrovi
Byl jednou jeden malý tygří kluk - a to byl velký ustrašenec. Bál se vodních duchů, bál se lesních mužíčků, při bouřce zalézal pod peřinu, a když zůstal v noci sám, plakával strachy. Celá vesnice Odvážných tygrů si o tom povídala a mámě tygřici dělal synek velké starosti....Kniha je o strachu a jeho překonávání, o hledání odvahy.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!