O Sudkovi a o sobě
Kniha je výborem textů, které lékař a fotograf Petr Helbich věnoval svému příteli a učiteli, fotografu Josefu Sudkovi. Mluví se v nich sice převážně o Sudkovi, ale v textech zároveň Petr Helbich odhaluje mnohá zákoutí svého nitra a svého hlubokého uvažování, dotýkajícího se přírody, smyslu bytí i umělecké tvorby. Kniha je doplněna úvodní studií a několika Helbichovými fotografiemi.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!