Obrazy z Vysočiny
K výstavě v Králově síni Domu umění v Brně od 15. ledna do 12. února 1956. Obsahuje čtyři černobílé reprodukce Emlerovy tvorby a komentář Ludvíka Kundery.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!